KONST / Litografier / Litografi 8474001
nr 847 4001
John-Erik Franzén
(1942-2022), Sverige
Litografi, John-Erik Franzén (f. 1942), 217/300, signerad 2008, bladets mått: 52x61
Kondition: löst blad
John-Erik Franzén, svensk målare och grafiker född 1942 i Stockholm., död 2022.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 16 september 2013
kl 18:19:24
350 kr
1.000 kr
900 kr
1.200 kr
16 sep
John-Erik Franzén
Läs mer om John-Erik Franzén